Eylül 2014

İnsan Hakları ve Barış Gönüllülerinden Üniversite Hastanelerinde Yardım Kampanyası

Türk Tıp Öğrencileri Birliği İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu gönüllüleri üniversite hastanelerinde yardım kampanyası düzenledi!

Devamı

Yeni Çalışma Kolu Logolarımız Yayınlandı!

Geçtiğimiz yıllarda IFMSA logolarından Türkçeleştirip kullanmaya başladığımız Çalışma Kolu logolarımızı güncelledik! Logomuzdaki Hitit Güneşi'ni kullanarak tasarladığımız bu yeni logolarımızla karşınızdayız!

Devamı

İki Elin Sesi, Milli Eğitim Bakanlığı'nda

Türk Tıp Öğrencileri Birliği olarak, 11 Eylül günü 10:30'da Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü'nde, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel müdürlüğü ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile görüşme gerçekleştirdik.

Devamı

Psikiyatrik Hastalıkların Temel Mekanizmaları'na Davetlisiniz!

Gaziosmanpaşa Sinirbilim Okulu olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz!

Sizlerden gelen güzel geri dönüşlerin verdiği cesaretle ikincisini hazırladığımız etkinliğimizde Yard. Doç. Dr. Oytun ERBAŞ’ın renkli ve interaktif sunumlarıyla Psikiyatrik Hastalıkların Temel Mekanizmaları’nı konuşacağız.

 Peki 20-21 Eylül’de Tokat’ta sizleri neler bekliyor?

Devamı

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yeni Projesiyle Karşınızda!

Proje başvurusu'nun ardından, Proje Komisyonu tarafından değerlendirilen ve geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen oylama sonucu "Yerel Duruş Küresel Bakış" Desteklenmiş TurkMSIC Projesi olmaya hak kazandı! Proje koordinatörümüz Duygu Öztürk'ü tebrik eder, bizi gururlandıracak çalışmaları için şimdiden teşekkür ederiz.
Devamı