Aralık 2014

Çocuklara Yönelik Ticari Cinsel Sömürü ile Mücadele Ağı Toplantısı'na Katılım Gösterildi

Değerli Tıp Fakültesi Öğrencileri,
5 Aralık 2014 günü düzenlenen 'Çocuklara Yönelik Ticari Cinsel Sömürü ile Mücadele Ağı (ÇTÇS Mücadele Ağı)' toplantısına Türk Tıp Öğrencileri Birliği'ni temsilen katılmış bulunmaktayız.  

Devamı

Doğum Kontrol Yöntemleri Üzerine

Değerli Tıp Öğrencileri,

Devamı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Destekçimiz Oldu!

Türk Tıp Öğrencileri Birliği ülkemizde okuyan tüm tıp fakültesi öğrencilerini temsil eden ve onların gelişimini sağlamaya çalışan köklü bir kuruluştur. Yıllardır tıp fakültesi öğrencilerinin bilimsel ve sosyal alanlardaki çalışmalarına fırsat sağlayan birlik, bu yıl Dünyanın En Büyük Tıp Öğrenci Buluşması olan IFMSA Genel Kurulu toplantısına ülkemizde ev sahipliği yapmamızı sağlamıştır.

Devamı

Her Yönüyle Diyabet Etkinliği

15 KASIM 2014 "HER YÖNÜYLE DİYABET" ETKİNLİĞİ

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Fırat, Gaziantep ve Zirve Üniversiteleri yerel birlikleri olarak Halk Sağlığı Çalışma Kolu gönüllüleriyle Gaziantep'in İbrahimli köyünde diyabet taraması yaptık.

Devamı

Ankara Yerelleri İnsan Hakları Etkinliğinde Buluştu!

Gazi, Ankara, Hacettepe, Başkent ve Yıldırım Beyazıt Tıp Öğrencileri Birliği üyeleri 13 Aralık 2014 tarihinde 10 Aralık İnsan Hakları Günü’ne dikkat çekmek için Sakarya Caddesi - Ankara’da bir araya geldi.

Broşür ve anketlerle insanların birebir bilgilendirildiği bu güzel etkinlik yaklaşık 5 saat boyunca devam etti. Çarkıfelek oyunu ile insanların hakları hakkında ne kadar bilgili olduğu sorgulandı ve eksikleri tamamlandı.

Devamı

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü

Değerli Tıp Öğrencileri; 

Devamı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Bildirisi

TÜRK TIP ÖĞRENCİLERİ BİRLİĞİ'NDEN KAMUOYUNA DUYURU

 

Devamı

İstanbul ve Ankara 1 Aralık Dünya AIDS Günü Etkinlikleri

İstanbul ve Ankara 1 Aralık Dünya AIDS Günü Etkinlikleri

 

ANKARA BÖLGESİ

Ankara Kızılay Sakarya Caddesi'nde Ankara'daki yerel birliklerin katılımıyla 1 Aralık Genç İnsiyatifi içindeki ortaklarımız ile beraber düzenlemiş olduğumuz 1 Aralık Dünya AIDS günü etkinliğimiz ciddi bir kitleye ulaşarak hedeflendiği şekilde tamamlandı. 

Devamı

Korkma Yaşa (HIV/AIDS)

Değerli Tıp Öğrencileri,

1 Aralık Dünya AIDS Günü'nde, sizlerin dikkatini vücuda girdikten sonra bağışıklık sistemini etkileyen İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsü (HIV) ve bunun sonucu oluşan Edinilmiş Bağışıklık Yetmezliği Sendromu (AIDS)'na çekmek istiyoruz. 

Devamı