Ekim 2020

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Cumhuriyetimizin ilanının 97. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnet ile anıyoruz.

“Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizi bizlere emanet edenlerin kararlığını, azmini ve inancını örnek alarak çalışmaya devam ediyoruz.

Devamı

TurkMSIC Değişim Sınavı 2020

Sevgili Tıp Öğrencileri,

Her sene olduğu gibi bu sene de yurt dışına ve evrensel bir hekim olmaya açılan kapınız; İtalya’dan İsviçre’ye, Endonezya’dan Brezilya’ya WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve WFME (Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu) tarafından tanınan Staj ve Araştırmalar yapma imkanı sunan, Türk Tıp Öğrencileri Birliği Değişim Sınavı kayıtları başladı! Bu sene Değişim Sınavı 21 Kasım 2020 Cumartesi günü TusDATA ortaklığıyla online olarak gerçekleşecektir.

Devamı

KVKK Aydınlatma Metni

1.Genel

 

Türk Tıp Öğrencileri Birliği olarak edinilen kişisel verilerin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak işlenip, muhafaza edilmesine kurum politikası ve ilgili yasal yükümlülükler uyarınca dikkat etmekteyiz. Bu sebeple işbu aydınlatma metniyle kişisel verilerinizin toplanma ve kullanım amaçları ile Kanun kapsamındaki haklarınız hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

 

2.Kişisel Verilerin Toplanması

 

Devamı

TurkMSIC 2020-2021 Ulusal Takım Başvuruları Açıldı!

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Türk Tıp Öğrencileri Birliği 2020-2021 dönemi Ulusal Takım Başvurularını açmış bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Devamı