Bize Katılın

Değerli Tıp Fakültesi Öğrencileri,

Birliğimiz ülkemiz genelinde 85 tıp fakültesinde resmi olarak çalışmalarını sürdürmekte ve fakültelerdeki temsiliyetlerimiz yeni gönüllülerimiz ile artmaktadır. Birliğimize üye olarak dahil olacak tıp fakültesi öğrenci toplulukları Bronz Üyelik Statüsüne olağan genel kurul içerisinde Altin Üye Statüsüne sahip yerel birliklerin oyları ile kabul edilmektedir. Sizler de öğrenci topluluğunuz ile aramıza katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki adımları izleyiniz.

1. Türk Tıp Öğrencileri Birliği üyeliği için Topluluğun Başkanı tarafından doldurulmuş, imzalanmış ve Dekan veya Topluluğun Sorumlu Öğretim Üyesi tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş başvuru formunu hazırlamak. Başvuru formuna buraya tıklayarak
ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://tinyurl.com/yeniyerelbirlikbasvuruformu)
2. Türk Tıp Öğrencileri Birliği üyeliği için başvuran topluluğun özet olarak açıklanmış yapısı, varsa aktiviteleri ve yöneticilerin listesini hazırlamak.
3. Topluluğun tüm üyelerinin ve iletişim bilgilerinin yer aldığı listeyi hazırlamak.
4. Birliğimizde yer alma motivasyonunuzu anlatan bir motivasyon mektubu hazırlamak
5. Yukarıda belirtilen belgeleri 9 Nisan 2021 23.59’a kadar secgen@turkmsic.net ve iciliskilertakimi@turkmsic.net adreslerine e-posta yoluyla ulaştırmak.

Üyelik süreci hakkında destek veya daha fazla bilgi almak isterseniz iciliskilertakimi@turkmsic.net adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.