Türk Tıp Öğrencileri Birliği 2014-2015 Dönemi Yöneticileri

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

11-13 Ekim tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde Denizli'de gerçekleştirilen 63.Ekim Genel Kurulu'nda belirlenen 2014-2015 dönemi Türk Tıp Öğrencileri Birliği yöneticileri aşağıdaki gibidir:

Devamı

62. Nisan Genel Kurulu'nun Ardından

Birliğimizin değerli gönüllüleri,

Geçtiğimiz haftasonu Adana’da 54 tıp fakültesinden yaklaşık 500 kişinin katılımıyla 62. Nisan Genel Kurulu’nu düzenledik. Ekim’de “O Zaman Çukurova” denilerek başlanan heyecan, kampüsün güzelliğinde devam etti.

Devamı

Sağlık Öğrencileri 7 Nisan Dünya Sağlık Günü Toplu Bildirisi

Dünya Sağlık Örgütü’ne göre sağlık yalnızca hastalığın ve sakatlığın olmama durumu değil; fiziksel, sosyal ve ruhsal refah durumudur. Bu tanıma göre bireyin sağlığının korunması için farklı meslek dallarının işbirliği gerekmektedir. Biz de bu yüzden, sağlık meslek öğrenci örgütleri olarak  7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nde bir araya gelmiş bulunmaktayız.

Devamı

62. Ekim Genel Kurulu Düzenlendi

Türk Tıp Öğrencileri Birliği(TurkMSIC) 62. Ekim Genel Kurulu, 55 tıp fakültesinden 400'ü aşkın öğrencinin katılımıyla 26-28 Ekim tarihlerinde Kayseri’de Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından Kayseri’de buluşan katılımcılar, 3 gün süren genel kurul süresinde toplu oturumlarda TurkMSIC hakkında tartışma ve bilgilenme olanağı bulurken, ayrılmış oturumlarda da altı çalışma kolunun alanlarında tartışma, bilgi edinme ve görüş bildirme fırsatı buldular.

Devamı

62. Ekim Genel Kurulu Kayıtları Başladı

Değerli TurkMSIC Gönüllüleri,

Devamı

61. Nisan Genel Kurulu Düzenlendi

Sevgili TurkMSIC Gönüllüleri,

Türk Tıp Öğrencileri Uluslararası Birliği(TurkMSIC)’nin en önemli karar mercii olan, ekim ve nisan aylarında olmak üzere senede iki kere düzenlenen genel kurulların 61.si 6-8 Nisan tarihlerinde Uludağ Yerel Kurulu ev sahipliğinde Bursa’da düzenledi.

Devamı
Subscribe to RSS - Genel Kurul