Proje

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yeni Projesiyle Karşınızda!

Proje başvurusu'nun ardından, Proje Komisyonu tarafından değerlendirilen ve geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen oylama sonucu "Yerel Duruş Küresel Bakış" Desteklenmiş TurkMSIC Projesi olmaya hak kazandı! Proje koordinatörümüz Duygu Öztürk'ü tebrik eder, bizi gururlandıracak çalışmaları için şimdiden teşekkür ederiz.
Devamı

Proje Başvuruları Başladı

Tıp öğrencileri, bilimsel veya sosyal alanda; tıp öğrencilerine, topluma faydalı olacak fikirlerini projeye dönüştürme imkanını buluyor.

Türkiye'de 70 tıp fakültesinde aktif olarak faaliyetlerini sürdüren Türk Tıp Öğrencileri Birliği, proje başvurularıyla tüm tıp öğrencilerine ulaşabilme, hayallerini gerçekleştirebilmek için adım atma şansını sunmakta.

Devamı

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Proje Komisyonu Belirlendi

Türk Tıp Öğrencileri Birliği için bir ilk gerçekleşti. Yenilenmiş proje anlayışıyla seneye başlayan TurkMSIC, tarihinin ilk "Proje Komisyonu"nu belirledi.

Proje Komisyonu, tıp öğrencilerinin belirli bir sorunu çözüme kavuşturmak, tıp öğrencilerinin kişisel gelişimlerini sağlamak, topluma yararlı olmak gibi çeşitli amaçlarla oluşmuş fikirlerini projeye dönüştürülmesine katkı sağlaması ve bu alanda bir danışma görevi görmesi amacıyla oluşturulmuş bir ekiptir.

Devamı
Subscribe to RSS - Proje