5. SCOPH Yaz Okulu Başvuruları Başladı!

Sevgili Tıp Öğrencileri,

Bildiğiniz gibi bu sene SCOPH Yaz Okulu 'Osmangazi Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği' ev sahipliğinde 18-22 Ağustos 2014 tarihlerinde Balıkesir-Burhaniye'de gerçekleştirilecek.

Şüphesiz ki Yaz Okulu TurkMSIC ve Halk Sağlığı Çalışma Kolu içerisindeki en önemli girişimlerden biridir. Biz de bunun bilincinde olarak gönüllülerimizi ve birliğimizi bir adım daha ileri taşıyabilmek adına sağlam bir zemin hazırladık.

Organizasyon toplamda 4 gece 5 günden oluşmaktadır. Konaklama Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (BUBYO) Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik'te gerçekleşecektir. Konaklama şartlarına göz atmak için: http://bubyo.balikesir.edu.tr/

İlk gün Pre-Yaz Okulu olarak adlandırdığımız Yeniler Kampı olacak. Yeniler Kampı özellikle yeni seçilen LPO'larımız ve asistanlarımızın faydalanabileceği, görevlere adapte olup deneyimlerini arttırıp, SCOPH ulusal takımıyla daha kolay iletişim kurmalarını sağlayacak hızlandırılmış bir SCOPH simülasyonu diyelim. Yeniler kampına başvurmak istiyorsanız başvuru formunu doldururken Yeniler Kampına katılımınızı onaylamanız yeterli. Yeniler Kampı dahil Yaz Okulu'nun katılımcı ücreti 140 TL'dir, Pre-Yaz Okuluna katılmayacaklar için Yaz Okulu katılımcı ücreti 120 TL olarak belirlenmiştir.

Başvurularınız için: https://docs.google.com/forms/d/1uKmN6xBZAykoHzjAUT1dvhPiC-55loroEr_mzvB...

Daha fazlası ve kafanıza takılan her şey için,

NPO
Ceren BİLGÜN
npo@turkmsic.net

Yaz Okulu Koordinatörü
İrem Özge UZUNOĞLU
scophyazokulu@turkmsic.net

Organizasyon Komitesi Başkanı
Mihriban AKSOY
aksoymihribann@gmail.com