7. Tıp Eğitimi Çalıştayı Tema Önerilerinizi Bekliyor

Sevgili Tıp Öğrencileri,

Günümüz ülkesinde mevcut tıp eğitiminin oldukça geliştiği doğru olmakla birlikte henüz eksiklerinin olduğu, çok daha büyük yeniliklere  ve değişikliklere aç olduğu bir gerçektir. Bununla beraber, tıp fakültesi öğrencilerinin birbirlerini ilerletme açısından ne kadar önemli pozisyonlarda olduğu da aşikârdır.

TurkMSIC Tıp Eğitimi Çalıştayları; fakültelerimizde verilen tıp eğitiminin, her yıl biz tıp öğrencilerinin fikir ve iradesi doğrultusunda seçilen farklı bir tema eşliğinde incelendiği bir TurkMSIC projesidir.

Projenin amacı, farklı fakültelerde okuyan tıp öğrencilerini ortak bir platformda buluşturarak, ülkemizdeki mevcut tıp eğitimi konusunda bilgilendirmek, olan biteni beraberce irdelemek ve tıp eğitimindeki sorunları çözmek adına alternatif çözüm önerileri üretmektir.

Sizler de artık aldığımız eğitim üzerinde daha çok söz sahibi olmamız gerektiğini düşünmüyor musunuz?

Öyleyse gelin bu yıl yedincisini düzenleyeceğimiz Tıp Eğitimi Çalıştayı’nı, hep beraber Tıp Eğitimi Çalıştayları'nın yedinci harikası haline getirelim. Tıp öğrencileri olarak en öncelikli sorunumuzu hep birlikte belirleyelim.

Temamızı belirlerken, siz tıp öğrencilerinin her bir fikrinin bizim için çok değerli olduğunu vurgulayarak; aklınıza gelen Tıp Eğitimi Çalıştayı tema önerilerini, hiçbir kısıtlama gözetmeksizin bizimle linkte yer alan formu 12 Kasım 2013 saat 23.59'a kadar doldurarak paylaşmanızı bekliyoruz.

http://goo.gl/pW3FJO

KENDİ eğitimiyle ilgili en büyük söz hakkı KENDİnde olan tıp öğrencileriyiz diyorsanız:

Daha iyi bir TEÇ için, temanızı SİZ SEÇİN.