Proje Başvuruları Başladı

Error message

Deprecated function: _menu_load_objects() (/home/egemense/public_html/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

Tıp öğrencileri, bilimsel veya sosyal alanda; tıp öğrencilerine, topluma faydalı olacak fikirlerini projeye dönüştürme imkanını buluyor.

Türkiye'de 70 tıp fakültesinde aktif olarak faaliyetlerini sürdüren Türk Tıp Öğrencileri Birliği, proje başvurularıyla tüm tıp öğrencilerine ulaşabilme, hayallerini gerçekleştirebilmek için adım atma şansını sunmakta.

Proje Başvuruları, sadece birliğin üyeleri değil tüm tıp öğrencilerine açık. Başvurmak için http://turkmsic.net/form/proje-veya-girisim-basvurusu adresindeki proje başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Projenin, hangi soruna temel oluşturduğu, hedef kitlesi yani projenin kimlere yönelik olduğu, projenin ne kadar süreceği ve proje sonunda başarının nasıl değerlendirileceği özellikle büyük önem taşıyor.

Proje Başvuruları için son tarih: 1 Mart. Bu tarihten sonra başvurular Proje Komisyonu tarafından değerlendirilecek ve sonuçlandır resmi web sitesinen açıklanacaktır.

Haydi hayallerinizi gerçekleştirin!

Etiketler: