Sağlık Turnesi Projesi Ailesini Genişletiyor!

Dünya Sağlık Örgütü'nün 1978 yılında Alma Ata Konferansı'nda sağlıkta eşitsizlikleri gidermek için amaç edindiği "herkes için sağlık" sloganıyla ve koruyucu hekimlik anlayışıyla yola çıkan Sağlık Turnesi Projesi Edirne'den Van'a kadar Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirilen sağlık taramaları ile geçen oldukça yoğun ve verimli bir dönemin ardından yeniden karşınızda.
 
Yeni dönemde Sağlık Turnesi Takımı tüm enerjisiyle çalışmalarını geliştirerek devam ediyor.
 
Siz de bu "rüya takım" ın bir parçası olmak,işin mutfağında yer alıp dağ tepe demeden "herkes için sağlık" sloganıyla yurdumuzun dört bir yanına sağlık götürmek, hiç tanımadığınız insanların hayatlarına dokunmak, hekim olduğunuzu daha da önemlisi herkesin aynı haklara sahip olarak doğduğu bu dünyada "eşit" olduğunuzu hissetmek ve hissettirmek, dünyada bir "değişiklik" yaratmak istiyorsanız, bu projede yorulmak zorluklar bana engel değil diyorsanız sizi ailemize bekliyoruz!
Başvuru için yapmanız gereken özgeçmişinizi ve bu takımın bir parçası olmayı neden istediğinizi anlattığınız motivasyon mektubunuzu saglikturnesi@turkmsic.net adresine göndermek. Başvuru için son tarih 24 Ekim 2014 saat 23.59'dur.