TuBaKa 5 Ev Sahipliği

TurkMSIC Başkanlar Kampı (TuBaKa); yerel birlik başkanlarımızın katılımıyla yaklaşık dört yıldır gerçekleştirilen bir etkinlik olarak, birliğimizin temel işleyişine ait bilgilerin verildiği, ileriye dönük çalışmaların planlandığı, içinde bulunulan problemlere çözüm önerilerinin tartışıldığı ve çeşitli eğitimlerin yer aldığı bir toplantıdır. Yerel birlik başkanlarımızın ve dolasıyla da yerel birliklerimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen bu toplantıda; başkanlarımız gerek birbirlerini gerekse ulusal yürütme kurulumuzu yakından tanımak ve çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak adına önemli bir fırsata sahip olacaktır.

Bu yıl başkanlar kampımız, diğer yıllardan farklı olarak daha erken bir tarih olan 15-16 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Burada amaçlanan; yeni 2014 - 2015 döneminde gerçekleştirilecek olan çalışmalar için geç kalınmadan adımları atabilmek, başkanlarımıza yeni dönem için donanım ve birikimleri daha erken bir tarihte kazandırabilmektir. Ayrıca o dönemde seçilmiş olacak olan yönetim kurulu takımlarımızın gerek çalışmaları gerek yerel birliklerimizle olan iletişimleri adına da fayda sağlanacaktır.

Bu önemli ve değerli organizasyona ev sahipliğinde bulunmak isteyen yerel birliklerimizden beklentilerimiz; 2 gün süreyle kullanılmak üzere 130-140 kişilik bir toplantı salonu, 1 gece konaklama ve 2 gün için öğle ve 1 gün(ilk gün) için akşam yemeği sağlanmasıdır.

Bu doğrultuda ev sahipliği için başvuracak olan yerel birliklerimizin; toplantı olanakları, bütçe planlamaları ve motivasyon mektuplarını mail yolu ile 2 Kasım 2014 Pazar günü saat 23:59 a kadar yonetimkurulu@turkmsic.net adresine göndermeleri gerekmektedir.