Ulusal Tıp Eğitimi Çalıştayı Çağrısı

Sevgili Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Tıp Eğitimi Çalıştayları Projesi kapsamında, geçtiğimiz Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirdiğimiz bölgesel çalıştaylarımızda bir araya gelmiştik.

İki bölgesel çalıştayımızda da bu yılki temamız olan "İletişim Becerileri Eğitiminin Önemi ve Müfredatımızdaki Yeri" üzerinde yoğunlaşarak sorunlarımızı, beklentilerimizi ve çözüm önerilerimizi tartışmıştık.

Geçtiğimiz günlerdeyse ‘Artık sıra Ulusal Tıp Eğitimi Çalıştayında!’ demiş ve alınan başvurular sonucunda ev sahipliğimizi Osmangazi Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği’ne vermiştik.

Çıktılarımızı birleştirip son bir şekil vereceğimiz, bunu yaparken de (Osmangazi’nin bomba gibi organizasyon komitesine teşekkür ederiz) bolca eğleneceğimiz Ulusal Tıp Eğitimi Çalıştayımızın başvuruları bugün itibariyle açılmıştır.

Çalıştayımız 8-9 Kasım tarihinde bir gece konaklamalı olarak düzenlenecek, dileyen gönüllülerimize konaklamasız katılım imkanı da sunulacaktır. Katılım ücretleri Konaklamalı 70 TL, Konaklamasız 30 TL olup, cumartesi akşamı sosyal programımız ve etkinlik boyunca küçük süprizlerimiz olacaktır.

İletişim Becerileri Eğitiminin önemi hakkında konuşacağımız, önemli hocalarımızı konuk edip bilgi ve deneyimlerinden yararlanacağımız ve sonunda güzel bir çıktı oluşturacağımız çalıştayımızda aynı zamanda bir de atölyelerimiz olacak. İletişim teması temelinde, bir çok eğlenceli atölyeye katılma imkanı yakalayacağınız çalıştayımızı kaçırmamanızı diliyorum.

Başvuru Formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi 25 Ekim 2014’tür, katılımcı listesi 27 Ekim 2014’te açıklanacaktır. Katılım ücretlerinin yatırılması için ayrılan süre 27 Ekim- 1 Kasım’dır. Katılımcı listesindeki arkadaşlarımızın 1 Kasım’a kadar katılımcı ücretlerinin yatırmaması yerine yedek listedeki arkadaşlarımıza dönüş yapılacaktır.

8-9 Kasım’da Eskişehir’de görüşmek üzere!!

 

Nilay Çalışkan

Tıp Eğitimi Çalıştayları Proje Koordinatörü