Yeni Dönemde Hep Birlikte

 
Birliğimizin değerli gönüllüleri, 
 
Bugünden itibaren Türk Tıp Öğrencileri Birliği adına yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız. Yeni dönem yepyeni ve bembeyaz sayfalar demektir. Bu dönem içerisinde Birliğimize açtığımız yeni sayfaları hep birlikte yapacağımız güzel işlerle doldurmak dileğiyle yeni döneme merhaba!
 
Türk Tıp Öğrencileri Birliği olarak 'Bir tıp öğrencisinden daha fazlası' olma yolunda her geçen yıl daha fazla yol katettiğimizi görüyoruz. Her yıl artan motivasyonumuz, yeni gönüllülerimiz ve etkinliklerimiz katettiğimiz yolun en büyük göstergesidir. Bizler, geleceğin hekimleri olarak daha meslek hayatına atılmadan pek çok alanda çalışmalar ve savunuculuk faaliyetleri yürütmekteyiz. Yeni dönemde de geleceğin hekimleri olma yolunda hep birlikte Birlik adına çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.
 
Türkiye'deki en köklü ve en büyük tıp öğrencileri platformu olduğumuzu unutmamalıyız. Türk Tıp Öğrencileri Birliği, Türkiye'deki tüm tıp fakültesi öğrencilerini temsil etmekte ve onların sesi olmaya çalışmaktadır. Hepimiz bu birliğin bir parçasıyız ve bu sese ortak olmalıyız. Birliğimizin sesi ancak hep birlikte çıktığı zaman anlamlı ve güçlü olacaktır. Birlikte ses çıkarabilmek ise öncelikle birbirimizi dinlemekten, anlamaktan ve yapılan güzel işleri takdir etmekten geçmektedir. Bu bilinçle yeni dönemde, başta ulusal yöneticilerimiz ve yerel birlik yöneticilerimiz olmak üzere tüm gönüllülerimizi birbirini dinlemeye, anlamaya, takdir etmeye ve sonucunda da hep birlikte tek ses olmaya davet ediyorum.
 
Yeni dönemde geleceğin hekimlerine yakışır bir şekilde, Türk Tıp Öğrencileri Birliği çatısı altında hep birlikte güzel çalışmalara imza atmak ve Birliğimizin marka değerine yeniden güç kazandırmak dileğiyle,
 
Hep birlikte,
 
Saygı ve sevgilerimle,
 
Yönetim Kurulu adına,
 
Hasan Can Kılıç
Genel Başkan