Yönetim Takımları Başvuruları Açıldı

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Ailesi Üyeleri,
 
Yeni döneme hızlı ve zinde bir başlangıç yaptığımız şu günlerde yönetim kurulu olarak hazırlık çalışmalarımız ve planlamalarımız doğrultusunda ilerlerken birliğimize en verimli ölçüde hizmet edebilmek için takvimlerimizi doldurmaya başladık. Bizler için yüksek tempolu geçecek bu dönem için birliğimizin de temel felesefesine uyacak şekilde takım ruhumuz ve enerjimizle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda, ekibimizi büyüterek daha sağlam ve etkin adımlar atmak için yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.
 
Tüzüğümüzün 4.2.1.6 maddesinde belirtildiği üzere;
'Yönetim Kurulu birliğin etkinliğinin arttırılması ve çalışmalarının düzenli bir şekilde yürütülmesi için ekipler oluşturabilir. Bu ekiplerin oluşturulması, çalıştırılması ve yönlendirilmesi gibi konuları Yönetim Kurulu yürütür.'
 
Bu doğrultuda geçtiğimiz yıllarda da aktiflik gösteren İç İlişkiler, Dış İlişkiler ve Kaynak Arama olmak üzere 3 takımımız çalışmalarını yürütmüştür. 2014-2015 döneminde de yeni takım arkadaşlarımızla birlikte bu yönde devamlılık sağlayacağız.
 
Bu takımlarda yer almak isteyen arkadaşlarımız için; ayrıntılı bilgi ve başvuru formlarına aşağıda paylaşılan linkten ulaşabilirsiniz. Başvurular için son tarih 2 Kasım 2014 saat 23:59 dur. Herhangi bir sorunuzda ya da sorununuzda yonetimkurulu@turkmsic.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.