Gazi

Şehir: 
Ankara
Kontenjan: 
20 { 20 kişi laboratuvar}
Çalışma Koşulları: 
Günde Kaç Saat Çalışılacağı: Öğrenci günde ortalama 5 saat çalışacaktır. Çalışma genelde saat 8.30 da başlayıp saat 4 öncesinde sonlanır. Genel olarak saat 12.30-13.30 arası öğle arasıdır. Sertifika almak için değişime %80’lik katılım zorunludur.
Öğrenci Kabul Edilen Aylar: 
Temmuz
Öğrencinin Eğitim Durumu: 
Preklinik
Klinik
Konaklama ve Yemek İmkanları: 

Konaklama: Konaklama imkanımız yoktur. Yemek imkanı: Okul yemekhanesinden sağlanacaktır.

Sosyal Program: 

Şehrin gezdirilmesi ve akşam disko bar gibi eğlence etkinliklerinin düzenlenmesini kapsar. Ankara yerelleri dahilinde sosyal program turları düzenlenebileceği gibi kişinin kendi istekleri doğrultusunda ilgi kişisi(CP) ona uygun sosyal programı düzenler.

Özel Durumlar ve Şartlar: 
  • Laboratuvar saatlerine özen göstermeyen öğrencilerin araştırma görevlileri tarafından laboratuvara alınmaması hakkı vardır. Laboratuvar Değişiminde öğrenciler gözlemci olarak katılacaklardır. Laboratuvarda gerçekleşen işlemlere katılım tamamen ilgili akademisyenin kararına bağlıdır.
  1. Laboratuvar Değişimine Özel Değişim Koşulları
  • Öğrencinin her labda kaç saat çalışacağı kesin olmamakla birlikte günde ortalama 5 saat çalışılacaktır.
  • Gruplar 5 kişiden oluşacaktır. Her hafta bir grup 1 laboratuvarda duracaktır (tibbi biyoloji ve tibbi genetik aynı hafta içinde olacaktır.) ve bu dönüşümlü olarak devam edecektir.
  • Laboratuvar değişimine katılan öğrenciler bir ay içerisinde farklı laboratuvara gideceklerdir. Bu laboratuvarlar bunlardan birkaçı olacaktır: 

    Patoloji, İmmünoloji ,Tıbbi Biyokimya ,Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Genetik, Hayvan Deneyleri Laboratuvarı 

  • Laboratuvar Değişiminde öğrenciler gözlemci olarak katılacaklardır. Laboratuvarda gerçekleşen işlemlere katılım tamamen ilgili akademisyenin kararına bağlıdır.